Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Jaké služby čekat od půjčovny dodávek v Praze?

Jaké služby čekat od půjčovny dodávek v Praze?

Kontakt 10.07.2020
  • Jaké služby čekat od půjčovny dodávek v Praze?
Nutnost pronajmout si dodávku může přijít na každého. Ať již se jedná o stěhování či přemísťování nadrozměrných či těžkých předmětů z místa na místo, půjčovny dodávek jsou připraveny svým klientům maximálně vyhovět.

Jaké jsou tedy obvyklé služby, které od nich čekat a jaké bývají přidané nadstandardní služby? Jak celý proces půjčování probíhá?

Obvyklé služby, které čekat od každé půjčovny

Základní službou, která dělá půjčovnu půjčovnou je její vozový park a výběr z dostatečné škály vozů, od malých přes střední až po prodloužené dodávky. Všechny musí být vždy v perfektním technickém stavu s platnými dokumenty. V případě, že je půjčovna vedena profesionály, budou dodávky v lepším stavu než ty soukromě vlastněné.

Půjčovny dodávek, které jsou orientované na služby svým zákazníkům, mají také prodlouženou otevírací dobu a možnost dohodnout si zapůjčení dodávky na víkend, během státních svátků či dokonce jen na pár hodin. Dále půjčovny také nabízejí expresní přípravu dodávky pro vyzvednutí během 90 minut či její dovezení na určenou adresu.

Přidané služby, které nabízí půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha nabízí ke všem obvyklým, výše zmíněným službám ještě něco navíc. Všechny dodávky jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku. A je též možné požádat o zapůjčení navigace GPS zcela zdarma. Díky tomu je možné se dostat na jakékoliv místo v nejrychlejším možném čase.

Kromě toho jsou k dispozici zdarma i další příslušenství. Půjčovna dodávek Praha je firma orientovaná na klienty a vzhledem k tomu, že si je vědoma toho, že dodávky jsou zpravidla půjčovány pro přepravu nadměrně velkých či těžkých břemen, dává k dispozici také stěhovací popruhy či rudly, čímž klientům dokáže mnohdy značně ulehčit.

Jak půjčování probíhá?

Samotný akt zapůjčení je jednoduchý a netrvá více než patnáct minut. Nejnáročnější část je vybrat z široké nabídka, kterou má půjčovna dodávek Praha na internetu, tu nejideálnější dodávku, která splní všechny klientovy požadavky. V rámci online systému je možné rovnou dodávku i zarezervovat na požadovaný termín.

Poté je možné si dodávku vyzvednout, nabízí se možnost nechat si ji přistavit na určené místo - nadstandardní služba, kterou půjčovna dodávek Praha nabízí po Praze zdarma - anebo je možné si ji vyzvednout na místě půjčovny. Poté je potřeba již jen sepsat smlouvu, složit kauci, která je vrácena hned, jak se nepoškozené vozidlo vrátí do půjčovny, zaplatit nájem a může se vyrazit.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň