Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Proč stoupá oblíbenost obytných vozů?

Proč stoupá oblíbenost obytných vozů?

Kontakt 21.09.2020
  • Proč stoupá oblíbenost obytných vozů?
Rostoucí oblibou obytných vozů a karavanů se těší půjčovny a prodejny obytných vozů v České republice již několik let.

Obytný vůz se hodí jak pro aktivní i pasivní dovolenou

Zaplatit si dovolenou, nasednout do letadla a trávit týden ležením na pláži? Tak vypadá typická pasivní dovolená. Přemýšleli jste někdy, že ji můžete trávit i trochu jinak? Obytné vozy už jsou několik let hitem letní i zimní dovolené, a tak si i vy můžete užít odpočinku trochu jinak. Máte rádi aktivní odpočinek? Chození po turistických trasách, vyhlídkách, lyžování nebo surfování? To všechno můžete během roku s obytným vozem stihnout. Navíc máte svůj komfort a vše potřebné vždy při ruce.

Jak pro samotáře, tak pro celou rodinu

Naše půjčovna obytných vozů nabízí obytné karavany s komfortním spaním až pro 5 lidí, což dělá z obytného vozu spolehlivý prostředek pro rodinnou dovolenou. Svůj komfort a pohodlí si můžete užít i jako samotář a objevovat nádherná méně turisticky vytížená místa.

Pro milovníky hor i moří

Máte rádi zimní i letní dovolenou? Obytný vůz zvládne bez problému obojí. Ať už jste příznivcem vysluněných pobřeží s písčitými plážemi nebo máte raději dechberoucí horské scenérie, v obou případech obytný vůz vaší dovolenou obohatí.

Pro lidi, co cestují doma i v zahraničí

S obytňákem můžete procestovat nejen krásy Česka, ale také země v zahraničí, které rozhodně mají, co nabídnout. Naše půjčovna Vám ráda poskytne cenné rady na cestu, co se týče dopravních předpisů v zahraničí a pro cesty Českou republikou nabízejí i dálniční známky zahrnuté v ceně půjčovného.

Obytný dům může být luxus i lowcost dovolená

Vybavení obytných vozů bývá praktické a velice moderní. Krom luxusních modelů je na trhu široká dostupnost vozů střední třídy. Díky našim obytným vozům na cestách ušetříte za ubytování a drahé večeře v restauracích. Cenově příznivé vychází obytné vozy také v porovnání s některými letenkami.

Chcete si půjčit obytný vůz a potřebujete poradit? Kontaktujte nás!Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň