Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Stoupá popularita půjčoven dodávek

Stoupá popularita půjčoven dodávek

Kontakt 03.07.2020
  • Stoupá popularita půjčoven dodávek
Doba, kdy firmy přemýšleli nad koupí dodávky již pomalu odchází a čím dál tím více společností se uchyluje pouze k pronájmu. Jaké jim přináší výhody a proč současné trendy autopůjčovnám a půjčovnám dodávek nahrávají?

Jaké jsou kritické momenty a která pravidla je potřeba vždy dodržovat?

Jaké jsou výhody půjčoven dodávek?

Podnikatelé, kteří přešli z vlastnictví dodávek na jejich pronájem, uvádějí jako hlavní přínos to, že dodávka je vždy k dispozici v takové velikosti, v jaké je potřeba, a zároveň pronájmem ubývá mnoho starostí. Není potřeba se starat o parkování a placení místa ke stálému stání, zmizí starost o technický stav dodávky a její pravidelné servisování. I společnosti, které si dodávky pronajímají dlouhodobě by neměnily.

Další výhodou jsou doplňkové služby a příslušenství. Ideální půjčovna dodávek, které leží na srdci blaho a pohodlí jejích klientů je schopna nabídnout i nadstandardní příslušenství jako jsou stěhovací popruhy či třeba rudly, které dokáží každou práci značně usnadnit. Ideální je také pokud je půjčovna flexibilní a dokáže své vozy zapůjčit i o víkendu či jen na část dne.

V jaké chvíli dávat pozor?

Chvíle, která předurčí to, zda si jízdu vypůjčeným autem užijete anebo zda se změní v noční můru, je předávání vozu. Vůz je bezpodmínečně nutné si pořádně prohlédnout a to z venku i zevnitř a pokud je cokoliv mimo normu, je třeba to nahlásit. Půjčovna dodávek Brno trvá i na tom, aby byl pořízen fotografický záznam, aby se mohlo předejít jakýmkoliv nedorozuměním. Ze stejného důvodu je důležitá i zkušební jízda.

Kromě technického stavu vozidla, je potřeba si přečíst také pojistnou smlouvu, kterou půjčovna pro své vozy uzavřela a je potřeba se seznámit s podmínkami pojistného čerpání, s jednotlivými limity a spoluúčastí. Půjčovna dodávek Brno nabízí možnost sjednat si nulovou spoluúčast, díky čemuž mohou být klienti v klidu i v případě nehody.

Jaká pravidla půjčovna dodávek Brno považuje za důležité

Každá půjčovna vždy stanovuje svá pravidla, aby ochránila své vozy a tím tak své podnikání. Je potřeba si jich být vědom a respektovat je, aby nedocházelo k nepříjemným chvílím. Půjčovna dodávek Brno má pro své dodávky denní limit kilometrů a v případě jejich překročení je potřeba za každý kilometr navíc zaplatit menší poplatek.

Zároveň půjčovna dodávek Brno také stanovuje, že řidič musí překročit věkovou hranici 21 let a vlastnit řidičský průkaz alespoň po dobu dvou let. Především u dodávek, které jsou mnohem rozměrnější než osobní auta je zkušenost řidiče naprosto nezbytná, zvláště když se jedná o zapůjčený vůz, na který je potřeba si nejprve přivyknout.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň