Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Výhody využití aut z autopůjčoven

Výhody využití aut z autopůjčoven

Kontakt 20.07.2020
  • Výhody využití aut z autopůjčoven
Doby, kdy byl vůz výrazem společenského statutu, již pomalu mizí a stále více lidí zvažuje možnost auto si nekupovat.

Jedná se o vysokou počáteční investici a navíc v době zlepšující se veřejné dopravy a zhoršujícího se životního prostředí je stále lákavější využívat služeb půjčoven v době, kdy je vůz opravdu potřeba, a nemít ho doma zaparkovaný. Jaké jsou výhody půjčoven, jaké nabízí další služby a čemu věnovat pozornost?

Proč je využívání autopůjčoven stále oblíbenější

Služby autopůjčoven splňují dva hlavní požadavky. Personalizované řešení, které zcela odpovídá současným potřebám, a nulové starosti o údržbu. Ačkoli se na to na první pohled nezdá, koupě auta je kompromis, který nějakým způsobem vyhovuje většině situací, ale nikdy není zcela perfektní. Autopůjčovna s širokou nabídkou vozů dokáže nabídnout mnohem lepší řešení. Jeden den je potřeba auto do města, po druhé na venkov, autopůjčovna nabízí řešení.

Zároveň odpadnou všechny starosti o údržbu vozu. Autopůjčovna si bere na svá bedra pravidelný servis vozů, jejich bezchybný technický stav a povinné technické zkoušky. Zároveň se také jedná o mnohem ekonomičtější možnost, protože již není potřeba platit měsíčně za garáž, kupovat pravidelně dálniční známky či platit daně. Zaplatit nájem v době, kdy je vůz potřeba, je mnohem výhodnější.

Doplňkové služby, které autopůjčovna Olomouc nabízí

Mezi nejdůležitější doplňkové služby v dnešním propojeném a internacionalizovaném světě je pojištění na území celé Evropské unie. Autopůjčovna Olomouc si za cesty do zahraničí neúčtuje žádný další poplatek, pouze je potřeba cestu předem nahlásit.

Pojištění je věc té nejvyšší důležitosti, zvlášť pokud se jedná o věci, které jsou tak drahé jako automobily, a kdy jsou nehody na denním pořádku. Ani ti nejzkušenější řidiči se nehodám nevyhnout a proto autopůjčovna Olomouc nabízí možnost sjednat si nulovou spoluúčast, která může výrazně ochránit rodinný rozpočet, pokud se něco nepředvídaného stane.

Důležitá pravidla, kterým věnovat pozornost

Každá autopůjčovna si stanovuje své vlastní podmínky, které pro své podnikání považuje za důležité. Je potřeba se s nimi seznámit a respektovat je. Při půjčování autopůjčovna Olomouc po svých zákaznících požaduje, aby jim bylo alespoň 21 let a aby vlastnili řidičský průkaz alespoň 2 roky.

Mezi další důležitá pravidla patří denní omezení najetých kilometrů, kdy za každý další najetý kilometr se přičítá menší příplatek. Autopůjčovna Olomouc se tím snaží zajistit bezpečnost vozů, ale i řidiče a ostatních cestovatelů. A samozřejmě platí, že auto je potřeba vrátit v takovém stavu, v jakém bylo zapůjčeno, což samozřejmě platí i pro nádrž. Tedy auto, které je zapůjčováno s plnou nádrží, musí být i s plnou nádrží vráceno.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň