Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Dává lepší smysl vůz vlastnit či si jej půjčit?

Dává lepší smysl vůz vlastnit či si jej půjčit?

Kontakt 29.06.2020
  • Dává lepší smysl vůz vlastnit či si jej půjčit?
Ještě před pár lety bylo vlastnictví vozu naprostým základem pro každého. Rodiny s více než dvěma vozy jsou stále spíše pravidlem než výjimkou.

Ale časy se začínají měnit a je čím dál tím více možností půjčit si vůz i u nás a je na čase začít zvažovat zda je výhodnější vlastnictví či zapůjčení.

Základní požadavky, které musí splnit všechny autopůjčovny

Lidé se autopůjčovnám instinktivně brání a většinou jejich služeb využívají pouze na dovolené. Nicméně využívat služeb půjčovny má své mnohé výhody a může být i výhodnější než vůz vlastnit. Autopůjčovna by vždy měla především disponovat širokým vozovým parkem, díky čemuž klient má vždy k dispozici přesně to nejideálnější vozidlo.

S vlastním vozidlem také přichází na řadu mnoho starostí. Autopůjčovny se sami postarají o servis vozu, zajištění technických zkoušek, odvádění daní, zajištění dálničních známek a pojištění. Při zvážení ročních nákladů na vlastnictví vozu a jeho občasné půjčení, čísla většinou hovoří jasně. Zvláště pokud půjčovny umožňují půjčení vozu na část dne a klient tak platí opravdu pouze za to, co využije.

Autopůjčovna Praha a nadstandardní služby

Mnoho klientů potřebuje vůz v době, kdy to nejméně očekává. Autopůjčovna Praha je schopna vůz zapůjčit i během víkendu a to bez jakéhokoliv příplatku, pouze je potřeba půjčit si vůz na celý den a není možné si jej půjčit na hodinu. Vůz je také možné přistavit již do 90 minut od objednání. Žádná nečekaná událost tak nemůže nikoho zaskočit.

Autopůjčovna Praha dále svým klientům nabízí nonstop asistenční služby. Kdykoli je možné se dovolat a zaměstnanci rádi pomohou s jakýmkoliv problémem či nejistotou, kterou klient může mít. Nehody se mohou stát jak ve čtyři hodiny odpoledne tak ve čtyři hodiny ráno a zákazník si musí být jist, že se na autopůjčovnu může spolehnout.

Jak půjčení vozu dotáhnout do konce?

Pokud výběr proběhl úspěšně, je potřeba již jen udělat posledních pár kroků a vůze je připraven. V první řadě je potřeba prostudovat pojistnou smlouvu, kterou má autopůjčovna Praha uzavřenou pro své vozy. Klient si vždy musí být vědom toho, jaký je postup v případě nehody a zvážit zda nechce uzavřít nulovou spoluúčast.

Poté přichází na řadu podpis smlouvy. K tomu je potřeba, aby klient předložil svůj občanský a řidičský průkaz, který musí vlastnit déle než dva roky. V případě, že si auto půjčuje právnická osobna autopůjčovna Praha vyžaduje ještě výpis z obchodního rejstříku a poté je již možné nastoupit do vozu a vydat se na cesty.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň