Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Prodej obytných vozů Rimor

Obytné vozy Rimor na prodej

V případě zájmu o prohlídku vozů ke koupi nás po telefonické domluvě můžete navštívit i v sobotu a neděli.
Ceny vozů se budou odvíjet dle aktuálního ceníku výrobce.


Máte zájem o koupi obytného vozu Rimor?

Specializujeme se na prodej obytných vozů značky Rimor v České Republice. Pokud máte zájem o koupi obytných vozů značky Rimor kontaktujte nás!

Historie značky RIMOR

Dne 17. ledna 1978 Luano Niccolai oficiálně založil značku Rimor. Odhodlán vyrábět obytné automobily, té nejvyšší kvality.

Zatímco se během posledních čtyř desetiletí změnily potřeby řidičů, vášnivé nasazení pro práci zůstává stejné. Značka Rimor odráží  optimismus a vůli dívat se dopředu. Stala se součástí skupiny Trigano - vůdce na trhu s obytnými automobily.

Italský design

Značka Rimor vám dává svobodu a vy si můžete splnit své cestovatelské sny. Uspokojí všechny vaše potřeby, má řešení pro každého: široký výběr možností pro spaní, bydlení a spousty variant úložných prostor zaručuje maximální pohodlí.

Rimor vyrábí obytné vozy již 42 let a klade důraz především na detaily jako například na ochranu proti vniknutí vlhkosti a vody, spolehlivost konstrukce, optimalizovaný prostor a především na kvalitu použitých materiálů a precizní zpracování, které je tak typické pro italský design.

 

 

 

 

 

 

 

 

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň