Letkovská ulice, 330 01, Kyšice
+420 777 312 242

Obytné vozy v Plzni

O nás

Naše společnost Tonalli West s.r.o. se specializuje na prodej a pronájem obytných vozů a přívěsů značky Weinsberg v Plzni, Karlových Varech a také na přestavby vozů na LPG. Rovněž máme bohaté zkušenosti s prodejem a servisem vozů Chevrolet.

Do našeho týmu přijmeme automechanika, více informací na tel. č.: +420 777 312 242

 

Fotogalerie

Naši partneři

Karavany Weinsberg

Jsme prodejce karavanů a obytných vozů Weinsberg

Karavany Weinsberg

Fleetexpert.cz

Fleetexpert.cz pro vás vyhledá vozidlo na míru a zajistí vám nejlepší možnou formu financování. Jak to funguje? Řeknete FleetExpertům k čemu vozidlo chcete využívat, jaké jsou vaše potřeby představy a přání a FleetExpert.cz vám pomůže vybrat nejlepší možné řešení na trhu.

Kvalitní pneu na cesty od I.B.Z.

I.B.Z. velkoobchod pneu s.r.o. je společnost zabývající se obchodem a službou v oblasti pneu hospodářství. Zmíněná společnost již od roku 2001 nabízí širokou škálu produktů a kompletní pneuservisní služby v šesti pneuservisech.

Nože COLD STEEL na výlety s obytňákem

Oficiální distributor americké společnosti COLD STEEL, Inc. nabízí kompletní sortiment kvalitních nožů, které si například můžete vzít s sebou na dobrodružný výlet s obytným vozem. V nabídce našeho partnera najdete zavírací nože, pevné nože, evropské meče, katany, šavle, sekery, mačety, kopí, hole, cvičné gumové nože a další chladné zbraně, cvičné zbraně a pracovní nástroje. Všechny chladné i cvičné zbraně a pracovní nástroje jsou nekompromisně testovány v praxi jak přímo výrobcem v USA, tak zde v České Republice.

Půjčovna dodávek v Plzni

V partnerské autopůjčovně www.auta-pujcovna.cz si můžete vypůjčit požadovanou dodávku bez dalších příplatků. V ceně půjčovného je zahrnuto kompletní povinné i havarijní pojištění ve všech zemích EU s 5% spoluúčastí, neomezený nájezd km, dálniční známka pro ČR, letní a zimní pneu a pravidelný servis v autorizovaných servisech.

  • Prodejna, autoservis a půjčovna obytných vozů v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská ulice, 330 01, Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Tel/Fax: +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň