Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Proč využít služeb autopůjčovny?

Proč využít služeb autopůjčovny?

Kontakt 17.07.2020
  • Proč využít služeb autopůjčovny?
Jaké jsou současné trendy ve světě autopůjčoven? Proč se stále více firem ale i soukromníků uchyluje k využívání služeb autopůjčoven i v Čechách? Pokud srovnáme výhody vlastnictví a půjčování, které z nich vyjde lépe?

Jak se vyhnout trikům nepoctivých půjčoven? A jak vypadá proces zapůjčení na příkladu autopůjčovny Brno.

Výhody vypůjčeného vozu

Všechny výhody, které nabízí půjčovny se dají v zásadě rozdělit do dvou skupin. Lépe naplněné potřeby a zároveň menší starosti. Pokud se autopůjčovny stanou součástí životního stylu, či pro svou firmu klient zvolí služeb půjčovny místo vlastnictví vozidel, dojde k maximální možné flexibilitě a z dispozici vždy bude ten nejlepší vůz pro danou cestu.

Zároveň odpadají starosti a zároveň i mnohé náklady. Lidé, kteří přešli na služby půjčoven, si pochvalují především to, že již není třeba se o auto starat, vozit ho do servisu, měnit mu pneumatiky, starat se o technické zkoušky a výměnu oleje. Dále je citováno snížení nákladů na nájem garáže, placení daně, dálniční známky a ostatních poplatků.

Triky a tipy, na co si dát pozor

V případě půjčování vozu, je potřeba věnovat pozornost především chvíli přebírání vozu. Ačkoli se jedná o prověřenou půjčovnu s těmi nejlepšími referencemi, při půjčování vozu platí dvakrát více “Důvěřuj, ale prověřuj.” Autopůjčovna Brno navíc podporuje, aby zaměstnanec spolu s klientem auto i nafotili, aby vše bylo zdokumentováno.

Dále je potřeba přeptat se na pravidla, která je potřeba dodržovat. Zpravidla se jedná o omezení území a najetých kilometrů. Každý vůz má udán denní limit kilometrů, a při jeho překročení se účtuje za každý kilometr malý poplatek. Vozidla jsou též pojištěna po celé Evropské unii a autopůjčovna Brno požaduje pouze nahlášení, že se klient bude pohybovat za hranicemi. Pokud si člověk není těchto pravidel vědom, může dojít k nepříjemným překvapením, férové půjčovny mají tyto informace uvedené na webu.

Autopůjčovna Brno a její přístup ke klientům

Naprosto nezbytným základem je férový a otevřený přístup ke klientům. Autopůjčovna Brno si svých klientů váží a tak nejen proces půjčování co nejvíce zjednodušila, a díky tomu zabezpečila, že se klienti nemusí bát klauzulí psaných malým písmem. K zapůjčení vozu je potřeba předložit pouze občanský, řidičský průkaz a složit kauci a zaplatit nájemné.

Zároveň se autopůjčovna Brno stará o naprosté pohodlí svých klientů, ať už je důvod k zapůjčení jakýkoli. Nabízí tak k vozům i další příslušenství, které může mnoho věcí ulehčit. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou a zdarma je k zapůjčení také navigace GPS. V případě potřeby dalších doplňků, stačí svůj záměr zkonzultovat a půjčovna ráda pomůže a vyhoví.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň