Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Blog

Letní dny se pomalu chýlí ke konci, ale při cestování obytňákem vás nezastaví ani počasí

Obytňáky Plzeň CZ 09. 09. 2022

Září. Pro mnohé konec léta a dovolených. Pro cestovatele s vlastním obytňákem příležitost brouzdat poloprázdnými silnicemi a užít si cestování naplno. S vlastním obytňákem totiž nemusíte čekat na dovolenou. Můžete kdykoliv nasednout a vyrazit třeba na prodloužený víkend nebo s dětmi během podzimních prázdnin na výlet. Počasí vás nezastaví. Ať padají trakaře nebo potkáte silný déšť, můžete kdykoliv zaparkovat, zůstat ve svém domu na kolečkách a zahrát si třeba karty, než se počasí umoudří.

Více

Letošní léto je plné krásných dní, perfektní čas pořídit si vlastní obytňák a zažít pravý smysl cestování

Obytňáky Plzeň CZ 03. 08. 2022

Ať už jste byli letos na dovolené nebo ne, svůj vlastní obytňák využijete i mimo svou oficiální dovolenou. Stačí ho mít připraven na jízdu a třeba každý víkend strávit úplně na jiném místě. Zní to jako sen? Proměňte ho v realitu!

Více

Dovolená plná zážitků? Díky vlastnímu obytnému vozu zažijete víc, než za 14 dní na jednom místě

Obytňáky Plzeň CZ 06. 07. 2022

Koho by bavilo o dovolené zůstávat stále na jednom místě? Lepší je, když můžete každý den poznávat nová místa. Nemusíte se spoléhat na nikoho a na nic. Jen na sebe a na svůj obytný vůz, který se stane tím nejlepším parťákem na vašich cestách.

Více

Léto je za humny a s ním i hřejivý pocit z nadcházejících slunečných dnů, udělejte změnu a procestujte svět ve vlastním obytném voze

Obytňáky Plzeň CZ 01. 06. 2022

Možná patříte mezi ty, kteří rádi tráví dovolenou každý rok na stejném místě. Udělejte změnu a zažijte svět z jiné perspektivy. Díky vlastnímu obytnému vozu se nemusíte ohlížet na kapacitu hotelů, časy letů či celou dovolenou strávenou jen na jednom místě. Cestovat se dá i jinak, pohodlněji a dobrodružněji. Stačí si pořídit vlastní obytňák. Jdete do toho?

Více

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl obytňáků čas

Obytňáky Plzeň CZ 09. 05. 2022

Že ještě necestujete vlastním obytňákem? To je chyba, přátelé. Bez obytňáku není svoboda a bez svobody není pohoda. Pokud dumáte nad tím, zda si pořídit vlastní obytný vůz, tak přestaňte. Nic Vám nedá tolik svobody jako právě obytňák. V květnu vše krásně kvete, začínají se probouzet naše vnitřní touhy, tak proč je neuskutečnit právě cestováním po vlastní ose bez starostí a bez stresu?

Více

Na trh přichází exkluzivní model obytného vozu Sunlight T68 Adventure 2.2

Obytňáky Plzeň CZ 24. 04. 2022

Přestavujeme vám nový vůz Sunlight T68 Adventure 2.2 s výkonem 103kW, 140PS, model 2022. Vybavení vozu nabízí přespání až pro pět osob při celkové délce automobilu 740 cm a šíře 232 cm.

Více

První jarní dny vybízejí k plánování dovolené. Vyrazíte i vy letos s vlastním obytňákem?

Obytňáky Plzeň CZ 20. 03. 2022

Máte seznam míst, které chcete navštívit? A přemýšleli jste někdy nad tím, jak to všechno stihnete? Možná právě pro vás je řešením vlastní obytný vůz. S ním totiž nemusíte zůstávat na jednom místě, ale jednoduše vyrazíte na cestu, při které všechna tato místa stihnete navštívit. Splňte si sen o cestování a vyberte si jeden z našich obytných vozů.

Více

Vyskočte ze stereotypu! Pořiďte si vlastní obytný vůz a objevujte společně svět

Obytňáky Plzeň CZ 10. 02. 2022

Rádi děláte radost své drahé polovičce? Co takhle pojmout Valentýna trochu netradičně? Pořiďte si vlastní obytný vůz a začněte si společně užívat života na plno! Koupí vlastního obytňáku rozhodně nešlápnete vedle. Rádi jezdíte společně na výlety, ale nebaví vás věčně hledat a platit ubytování, pokud chcete někde zůstat přes noc? S vlastním obytňákem máte vyřešeno. Můžete jet kdykoliv a kamkoliv, nemusíte řešit ubytování a platit předražené pobyty v hotelu. Vždy máte s sebou svou vlastní postel a

Více
1 2 3 4 5 6

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň