Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 777 312 242

Urban camper, vestavba, alkovna, polointegrovaný nebo plně integrovaný obytný vůz?

V naší firmě jsme hrdí na to, že přinášíme do vašeho života možnost cestovat pohodlně, dobrodružně a především svobodně. U nás najdete značková skladová obytná auta k okamžitému odběru. Sami s obytnými vozy cestujeme, aproto vám můžeme na základě vlastní zkušenosti doporučit tyto značky:

Druhy obytných vozů

Naše nabídka zahrnuje různé typy obytných vozů, takže si každý cestovatel může pohodlně vybrat, jaký typ mu vyhovuje nejvíce. V naší nabídce naleznete:

TIP: Pokud chcete ušetřit, rádi vám pomůžeme najít nejlevnější obytný vůz.

Fotogalerie: urban camper, vestavba, polointegrovaný a plně integrovaný obytný vůz

Urban camper

Městské karavany Urban Camper jsou všestranné vozy pro každodenní život i nazapomenutelnou dovolenou. Sám výrobce uvádí, že se jedná z 80 % o osobní vůz a z 20 % o obytný vůz. Tento kompaktní vůz je ideální společník na dlouhé cesty a kempování s rodinou i přáteli, pohodlně se v něm vyspí až 4 osoby. Chytré detaily, obrovská flexibilita a samozřejmě precizní zpracování a kvalitní materiály, na jaké jsme u značky Dethleffs již léta zvyklí. Každý, kdo se svým vozem tráví hodně času na cestách, ocení moderní bezpečnostní a asistenční systémy i komfortní prvky. Toto malé velké auto se vždy přizpůsobí vašim představám, abyste se na cestách cítili jako doma.

Vestavba

V naší nabídce naleznete také obytné vestavby. Vestavba, na rozdíl od ostatních typů vozů například polointegrovaného nebo plně integrovaného vozu, je menší a z venku ji vizuálně vnímáte jako dodávku (u nás většinou Fiat Ducato, Ford Transit nebo Citroen Jumper). Kabina i obytná část je vcelku od výrobce podvozku, zatímco polointegrovaný vůz má od výrobce podvozku (např. Fiat) jen kabinu a podvozek. Zadní obytnou část už vytváří specialisté značek Rimor, Sunlight atd. Vestavba je menší, méně nápadná, avšak vybavením plně srovnatelná s polointegrovanými vozy, zadní část se dá celá otevřít, má dvoukřídlé dveře, jako v dodávce. Jako příklad můžeme uvést obytný vůz pro 4 osoby na jízdu a 3 osoby na spaní. Obytný vůz je plně vybavený a umožňuje přestavbu lůžka z jídelního koutu.

Alkovna přináší zajímavý spací a užitný prostor nad kabinou

Co je alkovna? Alkovna je oblast umístěná nad kabinou řidiče, která slouží jako spací prostor. Toto řešení poskytuje dodatečný prostor na spaní, což je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Umožňuje vám vytvořit si svůj vlastní soukromý prostor a zároveň využívat celý interiér obytného vozu k relaxaci a zábavě. Případně se jedná o další skladovací prostor pro vaše vybavení.

V naší nabídce máme různé alkovny, mezi oblíbené obytné vozy patří například Rimor Kilig 695 s alkovnou až pro 5 osob na jízdu i na spaní. V základní výbavě najdete například tempomat, asistenta rozjezdu do kopce, rádio (DAB/USB/MP3/Bluetooth), start/stop systém, elektrická zrcátka, 2x airbag, ABS, ESP, ASR, manuální klimatizaci v kabině řidiče, tónovaná okna s roletami a moskytiérou, otočné sedačky v kabině řidiče, nádrž na čerstvou vodu 85 l, na odpadní 120 l, lednice 141 l, tříplotýnkový plynový vařič atd. Máte zájem o více informací o alkovnách skladem? Kontaktujte nás!

Polointegrované obytné vozy mají nižší profil než alkovny

IMAGE: Polointegrovaný obytný vůz Rimor

Polointegrované obytné vozy kombinují pohodlí a snadnou ovladatelnost. Tyto vozy mají často nižší profil, což může znamenat nižší spotřebu paliva a pocitově lepší ovladatelnost na silnici. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí kompaktní vozidlo bez kompromisů ve výbavě a pohodlí.

Jako příklad můžeme uvést oblíbený polointegrovaný obytný vůz Rimor Evo 95 vhodný až pro 5 osob na jízdu i na spaní, vůz má přední stahovací lůžko. V základní výbavě najdete například tempomat, asistent rozjezdu do kopce, rádio (DAB/USB/MP3/Bluetooth, start/stop systém, elektrická zrcátka, 2x airbag, ABS, ESP, ASR, tónovaná okna s roletami a moskytiérou, otočné sedačky v kabině řidiče, nádrž na čerstvou vodu 85 l, na odpadní 100 l, lednice 140 l, tříplotýnkový plynový vařič, velké dveře do garáže, přístupné z obou stran, klimatizace v kabině řidiče.

Plně integrované obytné vozy

Plně integrovaný obytný vůz je takové vozidlo, kde je kabina řidiče zcela integrována do obytného prostoru, což znamená, že posádka vozu má volný průchod mezi řidičskou kabinou a obytným prostorem. Plně integrované vozy vám posktují kompletní vybavení pro bydlení na vašich cestách (postele na psaní, kuchyně, WC, sprcha).

Náhon 4x4x pro milovníky dobrodružství

Pokud milujete dobrodružství a jízdu pro různě kvalitních cestách, určitě vám přijde vhod pohon 4x4. Přesně pro vás je určený obytný vůz Sunlight Cliff 590 4x4 edice Adventure (model 2024). Jde o obytnou vestavbu pro 4 osoby na jízdu a 3 osoby na spaní. Technické údaje: délka 598 cm, šířka 202 cm, výška 284 cm, hmotnost: 3500 kg. Motorizace Ford Transit 2.0 TDCi, 125kW/170PS

Obytné přívěsy

IMAGE: Obytný přívěs

Raději byste řídili osobní vůz s obytným přívěsem? Žádný probém! Pokud dáváte přednost vlastnímu vozidlu a chcete si přikoupit malý "hotel na kolech", máme pro vás řešení. Obytné přívěsy vám umožňují pohodlně cestovat a mít své vlastní zázemí kdekoliv na cestách. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí a nezávislosti.

Jako příklad uvádíme obytný přívěs Dethleffs C´GO 475 FR, který je vhodný až pro 4 osoby na spaní. V základní výbavě najdete box na plynové lahve 2 x 11 kg, držák rezervy v boxu na plynové lahve, výklopná, izolovaná okna s dvojitým sklem s roletami a moskytiérou, air plus - cirkulace vzduchu, možnost úpravy jídelního koutu na lůžko, kvalitní lamelový rošt a matrace, detektor kouře v kuchyni, praktický 3 hořákový vařič s elektrickým zapalováním, prostorná chladnička 90 litrů a mrazák 9 litrů, elegantní umyvadlo z nerez oceli, plynové topení S3004, nádrž na čerstvou vodu 44 l, nádrž na odpadní vodu 22 l. V doplňkové výbavě najdete spoustu dalších možností.

Provádíme servis obytných aut

Pokud si u nás zakoupíte nebo zapůjčíte obytný vůz, tak máte jistotu, že bude vždy v optimálním stavu. Zajišťujeme komplexní servis obytných aut, abychom vám mohli nabídnout bezpečné a pohodlné cestování. Naši zkušení technici jsou tu, aby vám poskytli veškerou potřebnou podporu. Jaké služby nabízíme:

  • záruční servis značek Rimor, Sunlight a Dethleffs
  • pozáruční servis všech značek obytných vozů a karavanů
  • prodej a montáž doplňků
  • prodej a výměna náhradních dílů
  • revize plynu
  • revize těsnosti karavanů i obytných vozů

Potřebujete s čímkoliv poradit? Kontaktujte nás!

Dobrá zpráva na závěr: V letní sezoně pravidelně otevíráme půjčovnu obytných vozů

Každoročně se těšíme na letní sezonu, kdy otevíráme naši půjčovnu obytných vozů. Pokud si chcete vyzkoušet dovolenou na cestách, můžete si u nás pronajmout vozidlo a zažít nezapomenutelná dobrodružství s pohodlím obytného vozu.

Značky obytných vozů

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon:  +420 377 310 520
Tel/Fax:  +420 777 312 242
Facebook: Obytňáky Plzeň